Klawisze Dostępności

 • Wersja kontrastowa: Alt + 1
 • Przejdź do treści strony: Alt + 2
 • Czytaj treść strony: Alt + 3
 • Mapa Witryny: Alt + 4
 • Wyszukiwarka: Alt + W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Twoja sugestia

Masz pomysł jak usprawnić naszą witrynę lub chcesz zgłosić problem? Skorzystaj z poniższego formularza!

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
1234
56
7
891011
12131415161718
19202122232425
262728
29
30
Kalendarium

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty pracy, dodaj swój adres e-mail
programy
zarejestruj się
przejdź do Kreatora CV
sprawdź statystyki
E-Zapytanie
 • Informacje ogólne

Zastrzeżenia prawne

Zasady użytkowania serwisu internetowego Powiatowego Urzędu Pracy w Lubaczowie:

Właściciel witryny

 1. Właścicielem niniejszej witryny internetowej, znajdującej się pod adresem http://www.puplubaczow.pl jest Powiatowy Urzędu Pracy w Lubaczowie (PUP Lubaczów) z siedzibą ul. Kościuszki 141, 37-600 Lubaczów
 2. Za treść poszczególnych podstron i publikowanych informacji odpowiadają ich autorzy, będący redaktorami serwisu.

Warunki ogólne

 1. Dane, informacje i opracowania zawarte w serwisie internetowym PUP Lubaczów są publikowane jedynie dla celów informacyjnych i promocyjnych.
 2. Inne dane wymagane przepisami ustaw i rozporządzeń publikowane są w Biuletynie Informacji Publicznej PUP Lubaczów.
 3. Dane zamieszczone w serwisie internetowym PUP Lubaczów chronione są przepisami ustawy o prawie autorskim, stanowią własność PUP Lubaczów lub ich autorów.
 4. Korzystanie z serwisu internetowego PUP Lubaczów jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na stosowanie się do warunków korzystania z serwisu określonych w zastrzeżeniach prawnych.

Warunki użytkowania serwisu

 1. Użytkownikowi serwisu przysługuje prawo pobierania oraz drukowania stron lub ich fragmentów pod warunkiem nienaruszania praw autorskich.
 2. Zabrania się kopiowania, redystrybucji, publikowania, rozpowszechniania, udostępniania czy wykorzystywania w inny sposób całości lub części danych zawartych w serwisie internetowym PUP Lubaczów w celach komercyjnych oraz poprzez włączanie ich do serwisów WWW, z zastrzeżeniem ust. 6.
 3. Korzystanie z materiałów zamieszczonych na stronie wymaga zgody PUP Lubaczów, poza wyjątkami określonymi w powszechnie obowiązujących przepisach prawa takich jak dozwolony użytek w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. nr 90 poz. 631, t.jedn. z późn. zm.).
 4. Zabrania się przerabiania, przystosowywania lub dokonywania jakichkolwiek innych zmian danych zawartych w serwisie internetowym PUP Lubaczów, z zastrzeżeniem ust. 6.
 5. Zabrania się wielokrotnego lub systematycznego pobierania z serwisu internetowego PUP Lubaczów, elementów nawet nie chronionych, których pobranie mogłoby powodować szkodę dla PUP Lubaczów, z zastrzeżeniem ust. 6.
 6. Rozpowszechnianie i wykorzystywanie danych i informacji lub ich części zawartych w serwisie internetowym PUP Lubaczów jest dopuszczalne wyłącznie po uzyskaniu pisemnej zgody PUP Lubaczów.
  W przypadku uzyskania pisemnej zgody PUP Lubaczów na rozpowszechnianie i wykorzystywanie danych, informacji lub prac lub ich części zawartych w serwisie internetowym PUP Lubaczów, rozpowszechnianie to i wykorzystywanie dopuszczalne jest na poniższych zasadach:
  - wykorzystywane informacje prezentowane będą w całości, bez zmian, skrótów i przeróbek;
  - wykorzystywane dane, informacje i prace będą posiadały widoczne odwoływanie do serwisu internetowego PUP Lubaczów poprzez podanie źródła w postaci "www.puplubaczow.pl - Powiatowy Urząd Pracy w Lubaczowie"
 7. Otrzymując dostęp do stron PUP Lubaczów użytkownik przyjmuje do wiadomości, że wszelkie informacje wysyłane za pomocą poczty elektronicznej oraz innych form transmisji poprzez sieć Internet nie mają charakteru poufnego i mogą być narażone na ingerencję osób trzecich.
 8. Szata graficzna stanowi własność IntraCOM.pl S.C., który udziela zgody na przedruk lub wykorzystanie wizerunku strony w postaci nie zmienionej mającej swe odwołania w rzeczywistości.
 9. Znaki graficzne, logotypy i część materiałów tekstowych wykorzystanych w stronie stanowią własność ich autorów lub firm. PUP Lubaczów nie udziela zgody na ich wykorzystanie w jakiejkolwiek formie poza zapisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. nr 90 poz. 631, t.jedn. z późn. zm.).
 10. Nazwy produktów i firm pojawiające się w niniejszej witrynie mogą być znakami handlowymi odpowiednich właścicieli i zostały użyte w celach informacyjnych.

Zakres odpowiedzialności PUP Lubaczów

 1. Ryzyko z tytułu użytkowania niniejszego serwisu internetowego ponosi wyłącznie jego użytkownik.
 2. PUP Lubaczów nie ponosi odpowiedzialności za szkody wynikające z korzystania z niniejszego serwisu internetowego PUP Lubaczów lub serwisów z nim zlinkowanych, a w szczególności za szkody będące następstwem:
  - interpretacji i/lub wykorzystania informacji dostępnych w serwisie oraz za jakiekolwiek straty spowodowane stosowaniem tych danych;
  - niemożności korzystania z serwisu, braku dostępu do niego, utraty danych lub utraty korzyści płynących z informacji dostępnych w serwisie;
 3. PUP Lubaczów nie daje gwarancji co do całkowitej zgodności z faktycznym stanem rzeczy, wszelkich informacji zamieszczanych na stronach internetowych PUP Lubaczów (publikatorem urzędowym jest Biuletyn Informacji Publicznej).
 4. Informacje zawarte w serwisie mogą być nieaktualne pomimo podejmowania przez PUP Lubaczów wszelkich działań mających na celu zweryfikowanie dokładności i aktualności całej zawartości serwisu.

Obowiązywanie zasad

 1. Niniejsze warunki korzystania z danych, informacji i opracowań mają zastosowanie do wykorzystania tych danych, informacji i prac, z których korzystanie rozpoczęło się w czasie ich obowiązywania.
 2. PUP Lubaczów ma prawo jednostronnej zmiany niniejszych warunków w części lub w całości w każdym czasie. Ich stosowanie przyjmuje się do dnia opublikowania treści.

Serwis Urzędu wykonany jest przez:

Agencja Interaktywna IntraCOM.pl
www.intracom.pl

tel.: +48 32 351 82 50;
fax: +48 32 351 82 50 w. 24

Wspomagany przez autorski system zarządzania treścią InCMS

 • N7G0s2xxuP2NmFOEKW-KTwuKX-2GetXx6Dd5-IJI-HA

 • DyRCcIMGRSFqjxMcEvO3bFsYOsZZoMbi-It6n0EN6-0

 • URD-Airc7ktbBxGBeWxArk8Key8gwA4ZQgjyvgPq6XY

 • bUdeYZ0SQSFla1TlXfROieu57Jb-PlRjmOTQ6MnTWJY

 • 5jfWBcrIJHlcRvxp3zUqZIMYqY49-HlRQk1tFWCCmp0

 • 3p_CCyN2MXNOx3UEcRfysbXdY_gxi0OH_X0vUDupHeQ

 • r_wUWcDoJE_HJdGG_EIfxSQ-PKA_Fdz-uvHj7gNeB5g

 • qPWkmUbrqDJPjQsM7p2cqd8UFoEX5MKTG8c_wcD-3t4

 • S1Z0sU9SJm-orNQ_bY5t-mcx3rCf3w_7S7cpFekEL6I

 • hiMQMV6aiKKzmVy6uY8XZ0FVRVYB3PTFkutMhGvgKRE

Projektowanie stron: IntraCOM.pl